Služby

 

Jestli víte, co chcete, máte fungující projekt v offline světě, potřebujete pomoct dostat ho do online světa a celý proces zautomatizovat, mohu být pro vás tím správným průvodcem… 

 

Pracuji pouze v aplikacích MIOWEB, SMART EMAILING A FAPI.

 

KONZULTACE

Potřebujete konzultovat svůj projekt, cílovou skupinu, cestu zákazníka, nastavení, strategii nebo jednotlivé kroky v procesu prodeje?

Objednejte si konzultaci, která bude probíhat online – přes Skype, WhatsApp nebo FaceTime.

Získáte tak pohled zvenčí, který vám přinese nové nápady, zjednodušení a úsporu času pro vaše podnikání. 
60 minut 1 800 Kč
90 minut 2 500 Kč

STRATEGIE

Získáte STRATEGII svého produktu nebo služby. Budete vědět, jak vše implementovat do magnetu zdarma, eBooku, online programu, webu, sběru kontaktů a podpory na Facebooku.

Vytvoříme společně vaši cílovou skupinu a naplánujeme jednotlivé kroky, jak postupovat ve vašem projektu.

Získáte cestu vašeho zákazníka, plán, jak komunikovat se svojí databází, a roční business plán.
10 000 Kč

ONLINE PODNIKÁNÍ

Jsem nadšená, když vzniká přerod z offline projektu do online verze. Když vidím, jak lze jednotlivé věci propojit a co všechno může vzniknout.

Když z myšlenek a snů vzniká nový online projekt.

Když v průběhu cesty s klientem vidím, jak roste, jak je víc odvážný a dělá v online marketingu věci, do kterých by se na začátku cesty vůbec neodvážil jít nebo si je neuměl ani představit. 
50 000 Kč

REFERENCE

Ivi, já tomu vlastně stále nemůžu uvěřit. 🙂 Z cesty na Bali jsem maximálně nadšená, ale nemůžu uvěřit tomu, že mi můžeš pomoct s mnohem víc věcma a ještě s takovou lehkostí. Opravdu moc děkuji. Dnes ráno jsem si říkala, že jsem teda zvědavá, jak budu tvořit ten nový web mé taneční skupiny, že to bude málo spánku atd. No a pak se to tak nádherně vyřešilo. Prostě pokud mi někdo pomůže s technikáliemi, budu ho nosit na rukou, protože to nemůže být jen tak někdo. To už jsem zkoušela. Musí to být někdo, kdo chápe, co dělám, o co mi jde a co by bylo dobré udělat teď. Do toho všeho ještě řeším svoje prostory pro moje aktivity, takže pomoc se fakt hodí! Ty jo, jsi teď pro mě anděl. 🙂
Lenka BALANCwww.lenkabalanc.cz

Kontaktujte mě

Jde jen o to to vyzkoušet.

Pak už bude záležet na tom, jestli vám budu moci pomoct a jak si lidsky sedneme.
Pokud s vámi něco z tohoto webu rezonuje, první krok ke kontaktu je na vás...