REFERENCE

Tvořím projekty pro online podnikání již více než pět let. Jak vznikají, jaký je to proces a co komu mohu přinést, za mě vypovídá moje práce a také blízká spolupráce s klienty.

 

Podívejte se na projekty, které jsme společně vytvořili, a poslechněte si osobní videa mých klientek o naší spolupráci...

Lenka BALANC

lektorka a tanečnice
Je tanečnicí, lektorkou a průvodkyní mnoha pohybových forem. Již přes dvacet let pomáhá lidem najít rovnováhu v pohybu, těle i mysli. Ukazuje jim, jak změnit přístup aby pohyb navždy vstoupil do jejich života. Stačí mít jen BALANC V TĚLE I MYSLI. S Lenkou jsem v říjnu 2019 začala připravovat na zkoušku jeden pobyt na Bali. Od té doby se stalo mnoho věcí. Nejenže Bali pobytů děláme několik, ale ještě jsme na společné cestě vytvořily tři weby pro její projekty. Natočily jsme online programy a připravily kompletní strategii pro její online podnikání. Lenka je dnes mou blízkou přítelkyní a myslím si, že se při společné tvorbě navzájem velmi podporujeme a obohacujeme...  

Pavla Rožumberská

lektorka jógy
Pavla je PRŮVODKYNÍ SVĚTEM JÓGY a také certifikovanou lektorkou hormonální jógové terapie. A navíc smyslnou bohoní, která se věnuje ženským rituálům. Její vášní a životním posláním je pohyb, jóga a tanec, díky kterým své klienty vede k harmonii se svou myslí, tělem i duší. Pomáhá lidem žít život podle jejich vlastních představ a zkrátit jim cestu ke spokojenosti, pravdě a lásce.  S Pavlou spolupracuji s přestávkami od února 2015. Naše cesty jsou někdy intenzivní, někdy bouřlivé, ale vždy nás to zase svede k sobě. Jsme karmicky propojené, a tak se od sebe navzájem učíme, i když to někdy bolí. V podstatě našeho vztahu je ale láska, vděčnost a dnes už i velká dávka pokory.  

Iva Říhová

lektorka a životní koučka
Její vášní je probouzet léčebné procesy a důvěru v přirozenou inteligenci těla. Iva si prošla online kurzem plážového podnikání, dostala se do obrazu, co to obnáší, a zjistila, že svůj projekt a technické věci už sama v aplikacích nastavovat nechce. Hledala parťáka pro společnou tvorbu. Tak se naše cesty protly a od srpna 2019 po této cestě kráčíme společně. A tvoříme, povídáme si, vzájemně se obohacujeme. Iva je krásná a inspirující žena, vždy plná životní energie. Stojí pevně nohama na zemi a přitom pomáhá ostatním lidem k lepšímu a vyrovnanějšímu já. Také má svou nadaci LA VIDA LOCA, projekt, což je projekt na podporu odložených dětí. ŘIVOT V KUFŘÍKU. A za to si jí nesmírně jako člověka vážím.