Iva Bernát Votavová

Jsem konzultant pro online podnikání. Na této cestě své klienty provázím, podporuji je, motivuji a POMÁHÁM k naplnění jejich snů, cílů a vizí.

Mojí vášní je online marketing, ale také CESTOVÁNÍ. A protože jsem se zamilova do BALI, již pátým rokem organizuji skupinové pobyty nejen V INDONÉSII s přesahem do osobního rozvoje. Semináře, workshopy, výcviky, jógové kurzy a retreaty...  

Pracovala jsem 20 let v marketingu a pak se zamilovala do MioWebu. Téměř ze dne na den jsem změnila svou práci a šla jsem tvořit nové projekty, nové weby a začala se specializovat na podnikání online podnikatelů.

Nebyla to vždy snadná cesta. Sama na sobě jsem musela odvést velký kus práce. Nabýt sebevědomí, najít svoji hodnotu, nedělat věci zadarmo, ale i získat velkou dávku pokory a naučit se opět věřit lidem...

Na začátku své cesty jsem neměla nikoho, kdo by mi řekl, jak přesně krok za krokem online projekt připravit, co vytvořit, jak postupovat, co vypustit do světa a jak o to následně pečovat. Někdy jsem prostě nevěděla, jak dál...

Mnoho měsíců to bylo o zkoušení, spoustě hodit tvoření a hledání cest, co bude nejefektivnější. Co a jak bude fungovat a co je naopak zbytečné. Kde není třeba investovat čas a energii a kam je naopak důležité dávat plnou pozornost a tvořit. 

Online marketingu se věnuji již pátým rokem. Dvakrát jsem byla v týmu podpory Podnikání z pláže a spolupracovala se Stáňou Stiborovou Mrázkovou a necelý rok jsem pracovala v marketingovém oddělení MioWebu a spolupracovala s Davidem Kiršem.  

Po prožitých a nasbíraných zkušenostech provázím své klienty krok po kroku celou strategíí online marketingu. Jak vše naplánovat, co je třeba postupně udělat, a jak celý projekt pro online business vytvořit.

Je to společná cesta tvoření, kreativity a nastavování, na které klient není sám, ale má vedle sebe zkušeného parťáka, který mu na jeho cestě pomůže a podpoří ho…   

Dnes svým klientům vytvářím strategie pro online podnikání, provázím je, motivuji a posouvám jejich hranice a možnosti, které online podnikání nabízí. 

Vím, že jak pro člověka, tak pro samotný projekt je lepší, když jsou věci konzultovány, a to s někým zvenku. S člověkem, který má větší nadhled a není zatažený do jednotlivých drobných kroků v procesu tvoření. Zkrátka když tomu všemu může někdo dát ucelený pohled zvenčí.

Díky své práci se potkávám se zajímavými lidmi na poměrně osobní a blízké rovině. Pro společnou tvorbu jsme naladění na stejné vlně, podobně přemýšlíme a jedeme na stejné vlně. Díky napojení a naladění se pak lépe tvoří a projekt vzniká s lehkostí a mnohem snadněji. Komunikujeme a vzájemně se při společné tvorbě obohacujeme. 

Co vám mohu nabídnout?

STRATEGIE A KONZULTACE

Miluji ONLINE MARKETING a vše, co s sebou tento způsob podnikání nese. Je to jiný životní styl. Přináší svobodu s tou největší dávkou zodpovědnosti, osobního růstu, sebehodnoty a přenastavení mysli. 

Ať už jste na začátku, nebo jste se někde cestou v průběhu tvoření ztratili a nyní už víte, že nastal ten správný čas nechat si pomoci, ráda se s vámi na váš projekt podívám... Společně zjistíme, jak a kde vám mohu být nápomocná. 

Prvním krokem bude naše online setkání, kde vše probereme. Podle toho se pak můžeme rozhodnout, zda se naše cesty formou spolupráce vzájemně protnou.