Patinovaný pracovní stůl pro BALI snídani

Mám hrozně moc ráda starý nábytek, který, když dostane nový kabátek, může sloužit dál.

Nejvíce se mi líbí, když je takový nábytek barevný a patinovaný. Vždycky jsem to chtěla vyzkoušet, ale nikdy nebylo dost času.

Letos si plním svoje sny, a tak došlo i na můj staronový pracovní stůl.

Mrkla jsem na pár návodů a šla do toho. Byla to teda celkem fuška, ale víte jak, kdybych dělala ten stůl už třetí, šlo by mi to bezvadně.

Stůl byl původně hnědý a to jsem vůbec nechtěla, aby bylo vidět. Tak jsem nátěry bílé udělala asi pětkrát. Na povrch jsem pak nastříkala barvu patinu ve spreji. Nejdříve tmavší tyrkys a pak světlejší. Vše nechala zaschnout a pak jsem brousila houbičkou z brusného papíru.

Protože jsme měla těch nánosů zbytečně moc, moc mi to nešlo, s bruskou by to bylo hned. Tak jsem si pomohla vodou – všechny barvy byly ředitelné vodou a to pak šlo líp.

Na závěr jsem stůl 2x nastříkala bezbarvým olejem s lakem a nechala zaschnout.

S výsledkem jsem vážně moc spokojená, a protože pracuju z domova a mám stůl v obýváku, chtěla jsem, aby se hodil k celkovému bílému interiéru. Povedlo se mi to a těším se na něco dalšího…

Jo a něco stály ty barvy, houbičky a lak, ale ušetřila jsem určitě tak 10tis. za nový patinovaný stůl :-).

Ale hlavně mě to strašně moc bavilo a mám ke svému pracovnímu stolu teď větší úctu a respekt. Každé ráno když k němu zasedám, je to super pocit.  A tvoří se mi na něm prostě báječně. To si moje ONLINE PODNIKÁNÍ zasloužilo.

Dal mi jako vážně zabrat!

 

Tak renovujte s láskou jako já

Iva Bernát

 

Iva Bernát
Mým skutečným talentem jsou technické věci ONLINE PODNIKÁNÍ. A protože miluji aplikace a funkční systémy MioWeb, FAPI a Smart Emailing, pomáhám začínajícím podnikatelům jako jejich OSOBNÍ PRŮVODCE plážovým podnikáním.   Můj příběh si přečtěš zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *