Když uděláš změnu, přijde úleva, vášen a svoboda…

Zvažuješ už dlouho nějakou zásadní změnu a stále nevíš, jestli do toho máš jít?

Jestli se rozhodneš pro změnu, prober ji ještě se svým skutečným přítelem!

Ale vážně skutečným, o kterém víš, že ti řekne to, co je pro tebe dobré. To ti může pomoci k rozhoupání a akci. Na ostatní věci se vykašli. Mozek ti bude říkat spoustu věcí, budou vyskakovat různé obavy a nejistoty.

Když jsem svůj byt prodávala poprvé, neprodal se. A proč, bylo jasné. Nemohl, já jsem to rozhodnutí v sobě totiž ještě neudělala. Bála jsem se opustit tuhle bytovou jistotu. Když jsem ho prodávala po roce znovu a to už s naprostou jistotou, že to chci a že dělám správně, byl do tří dnů prodaný!

V tu dobu jsem vůbec neměla ponětí, co bude dál, jen jsem si našla pěkný pronájem a chtěla jsem se “hodit do klidu” a dát si čas na další rozhodnutí. Neměla jsem finální plán. 

 

Věci do sebe pak zapadly postupně samy. Vesmír funguje vlastně úplně jednoduše, jen se nesmíme tak moc bránit jeho směřování :-).  Nejde vždy vše naplánovat, vymyslet hlavou. On ví co nám má poslat a proč. On ví nejlépa co se máme ještě naučit.

Takže jestli o něčem už delší dobu přemýšlíš a zvažuješ z několika stran, pusť to!

Prostě jdi do akce! Hned! Už nad tím moc nepřemýšlej a nestůj před cestou, udělej první krok. Jdi do toho, nemusíš mít vše vymyšlené a naplánované do detailu. Přej si, co chceš, vizualizuj si to ideálně pravidelně ráno a večer, pak to prostě s lehkostí pusť.  Zní to snadně, já vím, je težké to udělat. Ale jde to a funguje :-).

Víš, že od vesmíru nedostáváme to, co chceme, ale to, co skutečně potřebujeme? S odstupem času jsem tomu musela dát vždy za pravdu. 🙂

Udělej si seznam, s kým můžeš svoje plány probrat. Udělej to a pak jdi do akce.

Vždy když se jedny dveře zavřou, otevře se jich nečekaně někde jinde víc a ty budeš muset volit, do kterých vejdeš.

Opusť staré pro lepší nové. Udlějet to pro sebe!

Nezapomeň, tohle je tvůj život, jsi už dospělá žena a plně odpovědná za to, abys byla ve svém životě šťastná. Postarej se o sebe a rozhodni se podle sebe.

S láskou

Iva Bernát

Iva Bernát
Mým skutečným talentem jsou technické věci ONLINE PODNIKÁNÍ. A protože miluji aplikace a funkční systémy MioWeb, FAPI a Smart Emailing, pomáhám začínajícím podnikatelům jako jejich OSOBNÍ PRŮVODCE plážovým podnikáním.   Můj příběh si přečtěš zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *